Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent 2120

SILVENT 2120: jej długość to jedyne 29 mm (1,14"). Dysza ma przyłącze z gwintem wewnętrznym 1/4". Parametry pracy: patrz model 209.
Redukcja hałasu 65%
Oszczędności 37%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła3.5 N12.4 oz
Zużycie powietrza19 Nm³/h11.2 scfm
Poziom hałasu80 dB(A)
Strumień powietrzaSzeroki
PrzyłączeG 1/4"
Typ złączaWewn./żeńskie
WymiaryØ18.5x29 mmØ0.73x1.14 inch
MateriałCynk
Waga0.015 kg0.033 lbs
Maks. temperatura70 °C158 °F
Maks. ciśnienie robocze1.0 MPa143.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę4 mm5/32 inch
Redukcja hałasu [dB(A)]15 dB(A)65 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]11 Nm³/h37 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)1.42.84.15.57.0
Zużycie powietrza (Nm³/h)9.515.522.529.536.0
Poziom hałasu (dB(A))72.077.580.785.088.0
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)6.810.113.316.720.1
Zużycie powietrza (scfm)7.28.812.515.217.9
Poziom hałasu (dB(A))74.377.880.582.884.9

Układ i zmiana prędkości strumienia sprężonego powietrza

Jednostki ukł. SI (mm)50100200300400500
Strumień powietrza (ø)4065115165215265
Prędkość (m/s)1118951373431
Jednostki obow. w USA (inch)248121620
Strumień powietrza (ø)1.572.564.536.508.4610.43
Prędkość (ft/s)364292167121112102

Strumień powietrza

100 (4")
200 (8")
300 (12")
65 (2.56")
115 (4.53")
165 (6.5")