Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent 218

SILVENT 218: dysza cynkowa pokryta warstwą tworzywa Rilsan w celu zabezpieczenia delikatnych produktów przed zarysowaniami. Dysza ma przyłącze z gwintem zewnętrznym 1/4". Parametry pracy: patrz model 209. Siła odmuchu 3,2 N (11,3 ozf).
Redukcja hałasu 67%
Oszczędności 43%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła3.2 N11.3 oz
Zużycie powietrza17.1 Nm³/h10.1 scfm
Poziom hałasu79 dB(A)
Strumień powietrzaSzeroki
PrzyłączeG 1/4" 1/4"-18 NPT
Typ złączaZewn./męskie
Wymiary 19x47 mm 0.75x1.85 inch
MateriałRilsan
Waga0.045 kg0.099 lbs
Maks. temperatura70 °C158 °F
Maks. ciśnienie robocze1.0 MPa143.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę4 mm5/32 inch
Redukcja hałasu [dB(A)]16 dB(A)67 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]13 Nm³/h43 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)1.32.53.75.06.3
Zużycie powietrza (Nm³/h)8.614.020.326.632.4
Poziom hałasu (dB(A))71.076.579.784.087.0
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)6.19.112.015.018.1
Zużycie powietrza (scfm)6.57.911.313.716.1
Poziom hałasu (dB(A))73.376.879.581.883.9

Układ i zmiana prędkości strumienia sprężonego powietrza

Jednostki ukł. SI (mm)50100200300400500
Strumień powietrza (ø)4065115165215265
Prędkość (m/s)1118951373431
Jednostki obow. w USA (inch)248121620
Strumień powietrza (ø)1.572.564.536.508.4610.43
Prędkość (ft/s)364292167121112102

Strumień powietrza

100 (4")
200 (8")
300 (12")
65 (2.56")
115 (4.53")
165 (6.5")