Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent 366

SILVENT 366: cichy i wydajny nóż powietrzny składający się z sześciu dysz kątowych SILVENT 961 zamocowanych na specjalnie zaprojektowanym aluminiowym kolektorze. Dzięki niewielkim wymiarom nóż ten jest dobrym rozwiązaniem w maszynach z ograniczoną ilością wolnego miejsca. Wytwarza szeroki, a przy tym płaski strumień powietrza i łączy w sobie takie zalety jak niski poziom wytwarzanego hałasu, małe zużycie powietrza i wysoka wydajność pracy. W odległości 150 mm (6") od dysz noża strumień powietrza osiąga szerokość 225 mm (8,86"). Siła odmuchu: 19,8 N (4,4 lbs). Produkt w pełni zgodny z wymaganiami OSHA dotyczącymi bezpieczeństwa pracy i wymaganiami Europejskiej Dyrektywy Maszynowej w zakresie ograniczeń hałasu.
Redukcja hałasu 78%
Oszczędności 37%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła19.8 N4.4 lbs
Zużycie powietrza117 Nm³/h68.9 scfm
Poziom hałasu89.5 dB(A)
Strumień powietrzaPłaski
PrzyłączeG 3/8" 3/8"-18 NPT
Typ złączaWewn./żeńskie
Wymiary172x23x38.5 mm6.77x0.90x1.52 inch
MateriałCynk
Waga0.286 kg0.631 lbs
Maks. temperatura70 °C158 °F
Maks. ciśnienie robocze1.0 MPa143.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę10 mm3/8 inch
Redukcja hałasu [dB(A)]22 dB(A)78 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]68 Nm³/h37 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)8.115.623.430.639.6
Zużycie powietrza (Nm³/h)54.093.0136.2174.6225.0
Poziom hałasu (dB(A))78.985.990.693.395.4
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)39.958.376.394.1116.4
Zużycie powietrza (scfm)41.556.574.589.8111.7
Poziom hałasu (dB(A))81.786.289.991.793.6

Układ i zmiana prędkości strumienia sprężonego powietrza

Jednostki ukł. SI (mm)50100200300400500
Strumień powietrza (szerokość)192212252292332372
Strumień powietrza (wysokość)305090130170210
Prędkość (m/s)12210057403633
Jednostki obow. w USA (inch)248121620
Strumień powietrza (szerokość)7.568.359.9211.5013.0714.65
Strumień powietrza (wysokość)1.181.973.545.126.698.27
Prędkość (ft/s)400328187131118108

Strumień powietrza

100 (4")
200 (8")
300 (12")
212 (8.35")
252 (9.92")
292 (11.5")