Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent 372

SILVENT 372 wytwarza strumień powietrza osiągający szerokość 205 mm (8,07") w odległości 150 mm (6") od dysz. Siła odmuchu: 19,0 N (67,1 ozf). Całkowita długość rozgałęźnika: 139 mm (5,47”).
Redukcja hałasu 80%
Oszczędności 37%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła19.0 N4.2 lbs
Zużycie powietrza116 Nm³/h68.3 scfm
Poziom hałasu89 dB(A)
Strumień powietrzaPłaski
PrzyłączeG 1" 1"-11 1/2 NPT
Typ złączaWewn./żeńskie
Wymiary139x40x110 mm5.47x1.57x4.33 inch
MateriałStal nierdzewna
Waga0.875 kg1.929 lbs
Maks. temperatura400 °C752 °F
Maks. ciśnienie robocze1.0 MPa143.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę10 mm3/8 inch
Redukcja hałasu [dB(A)]23 dB(A)80 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]69 Nm³/h37 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)8.015.822.930.337.8
Zużycie powietrza (Nm³/h)58.498.0135.8174.4212.9
Poziom hałasu (dB(A))79.787.090.693.595.6
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)39.457.876.094.4112.8
Zużycie powietrza (scfm)43.859.675.491.2107.2
Poziom hałasu (dB(A))83.287.290.092.294.0

Układ i zmiana prędkości strumienia sprężonego powietrza

Jednostki ukł. SI (mm)50100200300400500
Strumień powietrza (szerokość)165185225265305345
Strumień powietrza (wysokość)4060100140180220
Prędkość (m/s)12210258413734
Jednostki obow. w USA (inch)248121620
Strumień powietrza (szerokość)6.507.288.8610.4312.0113.58
Strumień powietrza (wysokość)1.572.363.945.517.098.66
Prędkość (ft/s)400334190135121112

Strumień powietrza

100 (4")
200 (8")
300 (12")
185 (7.28")
225 (8.86")
265 (10.4")