Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent 374

SILVENT 374 wytwarza strumień powietrza osiągający szerokość 335 mm (13,19") w odległości 150 mm (6") od dysz. Siła odmuchu: 38,0 N (134,1 ozf). Całkowita długość rozgałęźnika: 269 mm (10,59”).
Redukcja hałasu 85%
Oszczędności 36%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła38.0 N8.4 lbs
Zużycie powietrza232 Nm³/h136.6 scfm
Poziom hałasu92 dB(A)
Strumień powietrzaPłaski
PrzyłączeG 1" 1"-11 1/2 NPT
Typ złączaWewn./żeńskie
Wymiary269x40x110 mm10.59x1.57x4.33 inch
MateriałStal nierdzewna
Waga1.545 kg3.406 lbs
Maks. temperatura400 °C752 °F
Maks. ciśnienie robocze1.0 MPa143.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę14 mm9/16 inch
Redukcja hałasu [dB(A)]27 dB(A)85 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]131 Nm³/h36 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)16.031.645.860.775.6
Zużycie powietrza (Nm³/h)116.8196.0271.6348.7425.8
Poziom hałasu (dB(A))82.790.093.696.598.6
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)78.8115.6152.0188.8225.6
Zużycie powietrza (scfm)87.6119.2150.8182.4214.4
Poziom hałasu (dB(A))86.290.293.095.297.0

Układ i zmiana prędkości strumienia sprężonego powietrza

Jednostki ukł. SI (mm)50100200300400500
Strumień powietrza (szerokość)295315355395435475
Strumień powietrza (wysokość)4060100140180220
Prędkość (m/s)12210258413734
Jednostki obow. w USA (inch)248121620
Strumień powietrza (szerokość)11.6112.4013.9815.5517.1318.70
Strumień powietrza (wysokość)1.572.363.945.517.098.66
Prędkość (ft/s)400334190135121112

Strumień powietrza

100 (4")
200 (8")
300 (12")
315 (12.4")
355 (13.98")
395 (15.6")