Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent 394

SILVENT 394: wersja zestawu 396, wyposażona w cztery dysze 920A w celu osiągnięcia mniejszej średnicy strumienia powietrza. W odległości 150 mm (6") od dysz strumień osiąga szerokość 270 mm (10,63"). Siła odmuchu: 22,0 N (77,7 ozf). Całkowita długość rozgałęźnika: 197 mm (7,76”).
Redukcja hałasu 82%
Oszczędności 35%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła22.0 N4.9 lbs
Zużycie powietrza120 Nm³/h70.6 scfm
Poziom hałasu87 dB(A)
Strumień powietrzaPłaski
PrzyłączeG 3/8" 3/8"-18 NPT
Typ złączaWewn./żeńskie
Wymiary197x23x95 mm7.76x0.90x3.74 inch
MateriałCynk
Waga0.695 kg1.532 lbs
Maks. temperatura70 °C158 °F
Maks. ciśnienie robocze1.0 MPa143.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę10 mm3/8 inch
Redukcja hałasu [dB(A)]25 dB(A)82 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]65 Nm³/h35 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)9.117.626.134.643.1
Zużycie powietrza (Nm³/h)50.0100.0150.0200.0250.0
Poziom hałasu (dB(A))78.085.189.392.694.4
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)48.268.087.1106.2126.1
Zużycie powietrza (scfm)40.261.181.2101.1121.0
Poziom hałasu (dB(A))81.585.788.690.992.8

Układ i zmiana prędkości strumienia sprężonego powietrza

Jednostki ukł. SI (mm)50100200300400500
Strumień powietrza (szerokość)230250290330370410
Strumień powietrza (wysokość)4060100140180220
Prędkość (m/s)12210258413734
Jednostki obow. w USA (inch)248121620
Strumień powietrza (szerokość)9.069.8411.4212.9914.5716.14
Strumień powietrza (wysokość)1.572.363.945.517.098.66
Prędkość (ft/s)400334190135121112

Strumień powietrza

100 (4")
200 (8")
300 (12")
250 (9.84")
290 (11.42")
330 (13")