Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent 455

SILVENT 455: unikalna dysza krążkowa, która pozwala uzyskiwać najlepsze rezultaty. Składa się z dwóch pierścieni dysz. Zadaniem pierścienia zewnętrznego jest wstępne oczyszczenie i przygotowanie czyszczonej powierzchni przed poddaniem jej działaniu pierścienia wewnętrznego, który dokładnie czyści lub osusza. Siła odmuchu 36,0 N (127,1 ozf).
Redukcja hałasu 82%
Oszczędności 36%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła36.0 N7.9 lbs
Zużycie powietrza231 Nm³/h136.0 scfm
Poziom hałasu94 dB(A)
Strumień powietrzaSpecjalny
PrzyłączeG 1/2" 1/2"-14 NPT
Typ złączaWewn./żeńskie
Wymiary125x125x40 mm4.92x4.92x1.57 inch
MateriałCynk
Waga0.375 kg0.827 lbs
Maks. temperatura70 °C158 °F
Maks. ciśnienie robocze1.0 MPa143.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę14 mm9/16 inch
Redukcja hałasu [dB(A)]25 dB(A)82 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]132 Nm³/h36 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)14.728.743.456.370.8
Zużycie powietrza (Nm³/h)106.5179.2264.8345.8426.7
Poziom hałasu (dB(A))86.091.896.099.9102.5
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)72.4107.3141.4173.2208.1
Zużycie powietrza (scfm)81.9108.8144.8177.8211.8
Poziom hałasu (dB(A))89.192.295.398.2100.5