Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent 474

SILVENT 474 składa się z zewnętrznego pierścienia płaskich dysz i zapewnia bardzo niski poziom hałasu oraz niewielkie zużycie powietrza. Idealna do zdmuchiwania lekkich cząstek lub niedużych ilości płynów z przedmiotów przeprowadzanych przez dyszę z umiarkowaną prędkością. Siła odmuchu 61,0 N (215,3 ozf).
Redukcja hałasu 88%
Oszczędności 40%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła75.9 N16.7 lbs
Zużycie powietrza447 Nm³/h263.1 scfm
Poziom hałasu95 dB(A)
Strumień powietrzaSpecjalny
PrzyłączeG 3/4" 3/4"-14 NPT
Typ złączaWewn./żeńskie
Wymiary365x336x68 mm14.37x13.23x2.68 inch
MateriałCynk
Waga1.920 kg4.233 lbs
Maks. temperatura70 °C158 °F
Maks. ciśnienie robocze1.0 MPa143.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę20 mm3/4 inch
Redukcja hałasu [dB(A)]31 dB(A)88 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]293 Nm³/h40 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)29.959.892.0121.9151.8
Zużycie powietrza (Nm³/h)207.0356.5522.1680.8839.5
Poziom hałasu (dB(A))84.791.796.499.1101.2
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)147.2223.5299.8374.9446.2
Zużycie powietrza (scfm)159.1216.5285.5350.0416.7
Poziom hałasu (dB(A))87.792.195.797.499.2