Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent 511

SILVENT 511: długość 55,8 mm (2,19"). Parametry pracy: patrz model 512.
Redukcja hałasu 67%
Oszczędności 37%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła3.2 N11.3 oz
Zużycie powietrza19 Nm³/h11.2 scfm
Poziom hałasu79 dB(A)
Strumień powietrzaSkoncentrowany
PrzyłączeG 1/8" 1/8"-27 NPT
Typ złączaZewn./męskie
Wymiary 12x55.8 mm 0.47x2.19 inch
MateriałCynk
Waga0.020 kg0.044 lbs
Maks. temperatura70 °C158 °F
Maks. ciśnienie robocze1.0 MPa143.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę4 mm5/32 inch
Redukcja hałasu [dB(A)]16 dB(A)67 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]11 Nm³/h37 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)1.42.64.05.16.3
Zużycie powietrza (Nm³/h)9.315.322.829.836.8
Poziom hałasu (dB(A))71.076.881.084.987.5
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)6.59.512.515.518.6
Zużycie powietrza (scfm)7.19.812.615.418.0
Poziom hałasu (dB(A))73.377.080.182.885.2

Układ i zmiana prędkości strumienia sprężonego powietrza

Jednostki ukł. SI (mm)50100200300400500
Strumień powietrza (ø)243880114156194
Prędkość (m/s)12110156393532
Jednostki obow. w USA (inch)248121620
Strumień powietrza (ø)0.941.503.154.496.147.64
Prędkość (ft/s)397331184128115105

Strumień powietrza

100 (4")
200 (8")
300 (12")
38 (1.5")
80 (3.15")
114 (4.5")