Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent 630

SILVENT 620 – 680: dysze osadzone na elastycznym przewodzie Flexblow, który zachowuje ustawiony kształt nawet przy dużym ciśnieniu strumienia powietrza. Przewód dostępny jest w sześciu standardowych długościach i ma przyłącze z gwintem zewnętrznym 1/8". Siła odmuchu 2,9 N (10,2 ozf).
Redukcja hałasu 67%
Oszczędności 47%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła2.9 N10.2 oz
Zużycie powietrza16 Nm³/h9.4 scfm
Poziom hałasu79 dB(A)
Strumień powietrzaSkoncentrowany
PrzyłączeG 1/8" 1/8"-27 NPT
Typ złączaZewn./męskie
Wymiary300 mm11.81 inch
MateriałCynk
Waga0.095 kg0.209 lbs
Maks. temperatura70 °C158 °F
Maks. ciśnienie robocze1.0 MPa143.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę4 mm5/32 inch
Redukcja hałasu [dB(A)]16 dB(A)67 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]14 Nm³/h47 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)1.12.33.74.86.0
Zużycie powietrza (Nm³/h)6.512.520.127.134.1
Poziom hałasu (dB(A))71.076.881.084.987.5
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)5.08.211.414.517.7
Zużycie powietrza (scfm)4.97.710.513.215.9
Poziom hałasu (dB(A))73.377.080.182.885.2

Układ i zmiana prędkości strumienia sprężonego powietrza

Jednostki ukł. SI (mm)50100200300400500
Strumień powietrza (ø)243880114156194
Prędkość (m/s)12110156393532
Jednostki obow. w USA (inch)248121620
Strumień powietrza (ø)0.941.503.154.496.147.64
Prędkość (ft/s)397331184128115105

Strumień powietrza

100 (4")
200 (8")
300 (12")
38 (1.5")
80 (3.15")
114 (4.5")