Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent 705 A

SILVENT 705 A: dysza z regulowanym kątem odmuchu będąca wersją dyszy 705. Dzięki regulacji, która możliwa jest w zakresie do 30° od położenia centralnego, czas normalnie potrzebny do zamontowania dyszy i precyzyjnego ustawienia kąta odmuchu został znacznie skrócony. Parametry pracy: patrz model 705.
Redukcja hałasu 75%
Oszczędności 49%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła15.0 N3.3 lbs
Zużycie powietrza95 Nm³/h55.9 scfm
Poziom hałasu92 dB(A)
Strumień powietrzaSzeroki
PrzyłączeG 1/2" 1/2"-14 NPT
Typ złączaWewn./żeńskie
Wymiary 41x71 mm 1.61x2.80" inch
MateriałStal nierdzewna
Waga0.430 kg0.948 lbs
Maks. temperatura400 °C752 °F
Maks. ciśnienie robocze1.0 MPa143.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę10 mm3/8 inch
Redukcja hałasu [dB(A)]20 dB(A)75 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]90 Nm³/h49 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)6.312.118.324.030.0
Zużycie powietrza (Nm³/h)49.882.0114.0149.0180.0
Poziom hałasu (dB(A))85.690.695.097.6100.0
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)30.244.358.273.588.7
Zużycie powietrza (scfm)34.047.260.974.989.0
Poziom hałasu (dB(A))87.891.394.296.497.8

Układ i zmiana prędkości strumienia sprężonego powietrza

Jednostki ukł. SI (mm)50100200300400500
Strumień powietrza (ø)95140190235280330
Prędkość (m/s)12510557443835
Jednostki obow. w USA (inch)248121620
Strumień powietrza (ø)3.745.517.489.2511.0212.99
Prędkość (ft/s)410344187144125115

Strumień powietrza

100 (4")
200 (8")
300 (12")
140 (5.51")
190 (7.48")
235 (9.3")