Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent 710 A

SILVENT 710 A: dysza z regulowanym kątem odmuchu będąca wersją dyszy 710. Regulacja możliwa jest w zakresie do 30° od położenia centralnego. Parametry pracy: patrz model 710.
Redukcja hałasu 75%
Oszczędności 41%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła30.0 N6.6 lbs
Zużycie powietrza216 Nm³/h127.1 scfm
Poziom hałasu99 dB(A)
Strumień powietrzaSzeroki
PrzyłączeG 3/4" 3/4"-14 NPT
Typ złączaWewn./żeńskie
Wymiary 50x80 mm 1.97x3.15" inch
MateriałStal nierdzewna
Waga0.930 kg2.050 lbs
Maks. temperatura400 °C752 °F
Maks. ciśnienie robocze1.0 MPa143.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę14 mm9/16 inch
Redukcja hałasu [dB(A)]20 dB(A)75 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]147 Nm³/h41 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)11.823.635.047.358.3
Zużycie powietrza (Nm³/h)93.0175.0250.0340.1412.0
Poziom hałasu (dB(A))91.196.7100.7103.5105.4
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)61.590.9118.7148.0177.4
Zużycie powietrza (scfm)76.5108.7140.0172.3203.0
Poziom hałasu (dB(A))92.597.099.8102.3103.8

Układ i zmiana prędkości strumienia sprężonego powietrza

Jednostki ukł. SI (mm)50100200300400500
Strumień powietrza (ø)140200240280325365
Prędkość (m/s)13010861464037
Jednostki obow. w USA (inch)248121620
Strumień powietrza (ø)5.517.879.4511.0212.8014.37
Prędkość (ft/s)427354200151131121

Strumień powietrza

100 (4")
200 (8")
300 (12")
200 (7.87")
240 (9.45")
280 (11")