Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent 811

SILVENT 811: dysza z otworem centralnym, wykonana z tworzywa PEEK; odporna na działanie agresywnych substancji chemicznych, silnych cieczy chłodząco-smarujących i temperatur sięgających 260°C (500°F). Zabezpiecza delikatne wyroby przed zarysowaniami i skutkami uderzeń. Dysza z gwintem zewnętrznym 1/8". Dodatkowe dane techniczne umieszczono w tabeli poniżej. Produkt w pełni zgodny z wymaganiami przepisów bezpieczeństwa OSHA i wymaganiami Europejskiej Dyrektywy Maszynowej w zakresie ograniczeń poziomu hałasu.
Redukcja hałasu 65%
Oszczędności 50%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła2.7 N9.5 oz
Zużycie powietrza15.2 Nm³/h8.9 scfm
Poziom hałasu80 dB(A)
Strumień powietrzaSkoncentrowany
PrzyłączeG 1/8" 1/8"-27 NPT
Typ złączaZewn./męskie
Wymiary 12x32 mm 0.47x1.26 inch
MateriałPEEK
Waga0.002 kg0.004 lbs
Maks. temperatura260 °C500 °F
Maks. ciśnienie robocze1.0 MPa143.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę4 mm5/32 inch
Redukcja hałasu [dB(A)]15 dB(A)65 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]15 Nm³/h50 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)1.12.23.34.35.4
Zużycie powietrza (Nm³/h)7.512.517.622.727.7
Poziom hałasu (dB(A))69.576.780.983.685.9
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)5.58.210.813.516.2
Zużycie powietrza (scfm)5.67.79.811.813.9
Poziom hałasu (dB(A))73.077.180.082.384.2

Układ i zmiana prędkości strumienia sprężonego powietrza

Jednostki ukł. SI (mm)50100200300400500
Strumień powietrza (ø)243880114156194
Prędkość (m/s)13310658403633
Jednostki obow. w USA (inch)248121620
Strumień powietrza (ø)0.941.503.154.496.147.64
Prędkość (ft/s)436348190131118108

Strumień powietrza

100 (4")
200 (8")
300 (12")
38 (1.5")
80 (3.15")
114 (4.5")