Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent MJ6

SILVENT MJ6: mikrodysza ze stali nierdzewnej, w której centralny otwór otoczony jest szczelinami. Dzięki temu możliwe jest wytwarzanie skupionego strumienia powietrza przy jednoczesnym utrzymaniu minimalnego poziomu hałasu i zużycia powietrza. Małe wymiary dyszy pozwalają na montowanie jej w większości typów maszyn. Dysza spełnia wymagania Europejskiej Dyrektywy Maszynowej w zakresie ograniczeń hałasu. Produkt objęty patentem.
Redukcja hałasu 43%
Oszczędności 18%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła2.5 N8.8 oz
Zużycie powietrza14 Nm³/h8.2 scfm
Poziom hałasu82 dB(A)
Strumień powietrzaSkoncentrowany
PrzyłączeM6x0.75
Typ złączaZewn./męskie
WymiaryØ6x17 mmØ0.24x0.67 inch
MateriałStal nierdzewna
Waga0.002 kg0.004 lbs
Maks. temperatura400 °C752 °F
Maks. ciśnienie robocze1.0 MPa143.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę3 mm1/8 inch
Redukcja hałasu [dB(A)]8 dB(A)43 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]3 Nm³/h18 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)1.12.13.04.05.0
Zużycie powietrza (Nm³/h)6.811.616.621.426.2
Poziom hałasu (dB(A))74.680.583.687.588.4
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)5.27.610.012.414.8
Zużycie powietrza (scfm)5.17.19.011.013.0
Poziom hałasu (dB(A))77.481.083.585.587.1

Układ i zmiana prędkości strumienia sprężonego powietrza

Jednostki ukł. SI (mm)50100200300400500
Strumień powietrza (ø)20356595125155
Prędkość (m/s)13510859413734
Jednostki obow. w USA (inch)248121620
Strumień powietrza (ø)0.791.382.563.744.926.10
Prędkość (ft/s)443354194135121111

Strumień powietrza

100 (4")
200 (8")
300 (12")
35 (1.38")
65 (2.56")
95 (3.7")