Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent 407 L

SILVENT 407 L: dysza przeznaczona do wykonywania czynności wymagających dużej siły odmuchu i większego zasięgu strumienia powietrza. Typowe obszary jej zastosowań to m.in. stalownie, papiernie i odlewnie, gdzie stosowana jest do czyszczenia, schładzania, suszenia itp. Produkt w pełni zgodny z wymaganiami przepisów bezpieczeństwa OSHA i wymaganiami Europejskiej Dyrektywy Maszynowej w zakresie ograniczeń poziomu hałasu.
Redukcja hałasu 88%
Oszczędności 55%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła23.8 N5.3 lbs
Zużycie powietrza119 Nm³/h70.0 scfm
Poziom hałasu86 dB(A)
Strumień powietrzaSzeroki
PrzyłączeG 1/2" 1/2"-14 NPT
Typ złączaWewn./żeńskie
WymiaryØ67x63.7 mmØ2.64x2.51 inch
MateriałCynk
Waga0.496 kg1.093 lbs
Maks. temperatura70 °C158 °F
Maks. ciśnienie robocze1.0 MPa143.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę12 mm1/2 inch
Redukcja hałasu [dB(A)]30 dB(A)88 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]147 Nm³/h55 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)9.519.329.038.947.7
Zużycie powietrza (Nm³/h)52.896.7139.0182.6223.7
Poziom hałasu (dB(A))78.584.087.391.594.5
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)46.872.294.5119.6140.2
Zużycie powietrza (scfm)40.658.776.093.9111.0
Poziom hałasu (dB(A))81.384.386.689.992.7

Układ i zmiana prędkości strumienia sprężonego powietrza

Jednostki ukł. SI (mm)50100200300400500
Strumień powietrza (ø)98130195260325390
Prędkość (m/s)252202103755449
Jednostki obow. w USA (inch)248121620
Strumień powietrza (ø)3.865.127.6810.2412.8015.35
Prędkość (ft/s)827663338246177161

Strumień powietrza

100 (4")
200 (8")
300 (12")
130 (5.12")
195 (7.68")
260 (10.2")