Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent 465 L

SILVENT 465 L: dysza toroidalna z podwójnym pierścieniem dysz. Zastosowanie dwóch różnych strumieni powietrza pozwala osiągać najlepszą efektywność. Składa się z dwóch pierścieni dysz. Zadaniem pierścienia zewnętrznego jest wstępne oczyszczenie i przygotowanie czyszczonej powierzchni przed poddaniem jej działaniu pierścienia wewnętrznego, który dokładnie czyści lub osusza. Siła odmuchu 76,0 N (268,3 ozf).
Redukcja hałasu 32dB(A)
Oszczędności 39%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła73.9 N16.3 lbs
Zużycie powietrza449.6 Nm³/h264.6 scfm
Poziom hałasu94 dB(A)
Strumień powietrzaSpecjalny
PrzyłączeG 3/4" 3/4"-14 NPT
Typ złączaWewn./żeńskie
Wymiary235x205x62 mm9.25x8.07x2.44 inch
MateriałCynk
Waga1.429 kg3.150 lbs
Maks. temperatura70 °C158 °F
Maks. ciśnienie robocze1.0 MPa143.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę20 mm3/4 inch
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]290 Nm³/h39 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)29.959.688.2117.8150.1
Zużycie powietrza (Nm³/h)218.5365.4533.7698.4856.6
Poziom hałasu (dB(A))85.993.397.8100.3102.5
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)147.2222.8287.4362.3441.2
Zużycie powietrza (scfm)168.0221.9291.9359.0425.2
Poziom hałasu (dB(A))89.093.797.098.6100.5