Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent 473 L

SILVENT 473 L: to jeden z naszych najczęściej stosowanych modeli toroidalnych dysz złożonych. Składa się z wewnętrznego pierścienia dysz 2120 L i 2005. Dysza dostosowana do pracy w większości zastosowań. Jej profil odmuchu to rezultat wielu lat doświadczeń. Siła odmuchu 97,0 N (342,4 ozf).
Redukcja hałasu 32dB(A)
Oszczędności 54%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła97.0 N21.4 lbs
Zużycie powietrza534.1 Nm³/h314.4 scfm
Poziom hałasu99 dB(A)
Strumień powietrzaSpecjalny
PrzyłączeG 3/4" 3/4"-14 NPT
Typ złączaWewn./żeńskie
Wymiary350x323x78 mm13.78x12.72x3.07 inch
MateriałCynk & Aluminium
Waga2.025 kg4.464 lbs
Maks. temperatura70 °C158 °F
Maks. ciśnienie robocze1.0 MPa143.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę25 mm1 inch
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]625 Nm³/h54 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)41.278.4115.6152.8194.0
Zużycie powietrza (Nm³/h)267.0438.2630.0821.61003.2
Poziom hałasu (dB(A))87.294.198.4101.9103.3
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)202.8293.1376.7469.9570.2
Zużycie powietrza (scfm)205.3266.1344.5422.3498.0
Poziom hałasu (dB(A))90.394.597.6100.2101.3