Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent 707 L

SILVENT 707 L: dysza Lavala ze stali nierdzewnej. Jej wprowadzenie otwiera nowy wymiar w technice odmuchu sprężonego powietrza. Efekt optymalnego wykorzystania powietrza osiągnięto poprzez otoczenie głównego strumienia o prędkości naddźwiękowej osłonną warstwą powietrza, która porusza się równolegle do centralnego strumienia głównego. Strumień centralny w dyszy SILVENT 707 L wytwarzany jest przez dyszę Lavala. Konstrukcja dyszy powoduje przekształcenie całej energii sprężonego powietrza w energię kinetyczną przy jednoczesnym jego „zamknięciu” i uniemożliwieniu rozszerzania się po opuszczeniu dyszy. Osłonna warstwa izoluje strumień centralny od otaczającego powietrza, tym samym zapobiegając zmniejszeniu jego prędkości i umożliwiając wykorzystanie jego pełnej mocy. Zakłócenia ruchu powietrza są niewielkie, dzięki czemu obniża się poziom hałasu. Produkt w pełni zgodny z wymaganiami przepisów bezpieczeństwa OSHA i wymaganiami Europejskiej Dyrektywy Maszynowej w zakresie ograniczeń poziomu hałasu.
Redukcja hałasu 78%
Oszczędności 55%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła21.0 N4.6 lbs
Zużycie powietrza120 Nm³/h70.6 scfm
Poziom hałasu94 dB(A)
Strumień powietrzaLavala
PrzyłączeG 1/2" 1/2"-14 NPT
Typ złączaWewn./żeńskie
Wymiary 23x33 mm 0.91x1.30 inch
MateriałStal nierdzewna
Waga0.050 kg0.110 lbs
Maks. temperatura400 °C752 °F
Maks. ciśnienie robocze1.0 MPa143.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę12 mm1/2 inch
Redukcja hałasu [dB(A)]22 dB(A)78 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]146 Nm³/h55 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)9.016.925.033.240.9
Zużycie powietrza (Nm³/h)60.999.8139.1176.9219.8
Poziom hałasu (dB(A))87.892.395.197.098.6
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)44.363.281.5102.1120.2
Zużycie powietrza (scfm)46.860.676.190.9109.1
Poziom hałasu (dB(A))91.092.794.495.396.7

Układ i zmiana prędkości strumienia sprężonego powietrza

Jednostki ukł. SI (mm)50100200300400500
Strumień powietrza (ø)95140190235280330
Prędkość (m/s)255203103765550
Jednostki obow. w USA (inch)248121620
Strumień powietrza (ø)3.745.517.489.2511.0212.99
Prędkość (ft/s)837666338249180164

Strumień powietrza

100 (4")
200 (8")
300 (12")
140 (5.51")
190 (7.48")
235 (9.3")