Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent 222 L

SILVENT 222-L – 282 L: dysze w zestawach z dwoma przewodami Flexblow. Parametry pracy: patrz modele 221 L – 281 L.
Redukcja hałasu 77%
Oszczędności 49%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła6.8 N1.5 lbs
Zużycie powietrza34 Nm³/h20.0 scfm
Poziom hałasu81 dB(A)
Strumień powietrzaLavala
PrzyłączeØ 9 Ø 9
Wymiary360x97 mm14.17x3.82 inch
MateriałCynk
Waga1.236 kg2.725 lbs
Maks. temperatura70 °C158 °F
Maks. ciśnienie robocze1.0 MPa143.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę6 mm1/4 inch
Redukcja hałasu [dB(A)]21 dB(A)77 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]33 Nm³/h49 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)1.42.74.05.36.8
Zużycie powietrza (Nm³/h)8.513.820.126.432.2
Poziom hałasu (dB(A))70.075.578.783.086.0
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)6.910.113.016.320.0
Zużycie powietrza (scfm)6.58.411.013.616.0
Poziom hałasu (dB(A))72.575.878.181.684.3

Układ i zmiana prędkości strumienia sprężonego powietrza

Jednostki ukł. SI (mm)50100200300400500
Strumień powietrza (ø)4065115165215265
Prędkość (m/s)253206110795752
Jednostki obow. w USA (inch)248121620
Strumień powietrza (ø)1.572.564.536.508.4610.43
Prędkość (ft/s)830676361259187171

Strumień powietrza

100 (4")
200 (8")
300 (12")
65 (2.56")
115 (4.53")
165 (6.5")