Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent 9015W

SILVENT 9015W to energooszczędna dysza płaska o dużej sile i efektywności odmuchu oraz wyjątkowo niskim poziomie hałasu.Unikalna, innowacyjna konstrukcja dyszy umożliwia optymalne wykorzystanie sprężonego powietrza. Dzięki aerodynamicznemu kształtowi i specjalnemu uformowaniu otworów dysza może pobrać z otoczenia większe ilości powietrza. Dyszę SILVENT 9015W wykonano w całości z wytrzymałego materiału Zytel umożliwiającego osiągnięcie optymalnego kształtu otworów Lavala. To właśnie im i aerodynamicznym szczelinom dysza zawdzięcza wyjątkową efektywność odmuchu. Produkt spełnia wymogi dotyczące poziomu hałasu określone w Dyrektywie Maszynowej UE. Jest również zgodny z wymogami przepisów bezpieczeństwa OSHA. Chroniony patentem.
Redukcja hałasu 87%
Oszczędności 57%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła45.0 N9.9 lbs
Zużycie powietrza228.0 Nm³/h134.2 scfm
Poziom hałasu94 dB(A)
Strumień powietrzaPłaski
PrzyłączeG 1/2" 1/2"-14 NPT
Typ złączaZewn./męskie
Wymiary141.3x95x26.3 mm5.56x3.74x1.04 inch
MateriałZytel
Waga0.155 kg0.342 lbs
Maks. temperatura180 °C356 °F
Maks. ciśnienie robocze1.0 MPa143.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę17 mm11/16 inch
Redukcja hałasu [dB(A)]29 dB(A)87 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]308 Nm³/h57 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)20.036.553.069.586.0
Zużycie powietrza (Nm³/h)117.0191.0265.0339.0413.0
Poziom hałasu (dB(A))85.792.195.896.897.4
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)95.0135.0175.0215.0255.0
Zużycie powietrza (scfm)90.0115.0140.0165.0190.0
Poziom hałasu (dB(A))89.092.595.096.497.0

Układ i zmiana prędkości strumienia sprężonego powietrza

Jednostki ukł. SI (mm)50100200300400500
Strumień powietrza (szerokość)155180210250290330
Strumień powietrza (wysokość)4590140200260330
Prędkość (m/s)219167109867467
Jednostki obow. w USA (inch)248121620
Strumień powietrza (szerokość)6.107.098.279.8411.4212.99
Strumień powietrza (wysokość)1.773.545.517.8810.2412.99
Prędkość (ft/s)718548357282243220

Strumień powietrza

100 (4")
200 (8")
300 (12")
180 (7.09")
210 (8.27")
250 (9.8")