Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent 707 C

SILVENT 707 C: dysza z aerodynamicznymi szczelinami umożliwiającymi optymalne wykorzystanie sprężonego powietrza przy jednoczesnym zminimalizowaniu poziomu hałasu. Dodatkowa centralna dysza szczelinowa zwiększa prędkość przepływającego powietrza, zwiększając tym samym siłę odmuchu. Odpowiednia do zastosowań, w których wymaga się, aby strumień powietrza działał z większą siłą w centralnej części przedmiotu, który jest oczyszczany, osuszany itp. Siła odmuchu 19,2 N (67,8 ozf). Zużycie powietrza 120 Nm³/h (70,7 scfm). Poziom hałasu 93 dB(A). Parametry pracy: patrz model 707 L.
Redukcja hałasu 80%
Oszczędności 55%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła19.2 N4.2 lbs
Zużycie powietrza120 Nm³/h70.6 scfm
Poziom hałasu93 dB(A)
Strumień powietrzaSkoncentrowany
PrzyłączeG 1/2" 1/2"-14 NPT
Typ złączaWewn./żeńskie
WymiaryØ24x37 mmØ0.94x1.46 inch
MateriałStal nierdzewna
Waga0.046 kg0.101 lbs
Maks. temperatura400 °C752 °F
Maks. ciśnienie robocze1.0 MPa143.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę12 mm1/2 inch
Redukcja hałasu [dB(A)]23 dB(A)80 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]146 Nm³/h55 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)8.115.323.631.038.7
Zużycie powietrza (Nm³/h)62.7103.3145.0183.5224.0
Poziom hałasu (dB(A))85.891.494.898.199.8
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)39.058.076.996.0115.0
Zużycie powietrza (scfm)46.763.379.896.4113.0
Poziom hałasu (dB(A))88.191.694.196.097.6

Układ i zmiana prędkości strumienia sprężonego powietrza

Jednostki ukł. SI (mm)50100200300400500
Strumień powietrza (ø)95140190235280330
Prędkość (m/s)14011364494339
Jednostki obow. w USA (inch)248121620
Strumień powietrza (ø)3.745.517.489.2511.0212.99
Prędkość (ft/s)459371210161141128

Strumień powietrza

100 (4")
200 (8")
300 (12")
140 (5.51")
190 (7.48")
235 (9.3")