Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent 703

SILVENT 703: dysza w całości wykonana ze stali nierdzewnej. Ma aerodynamiczne szczeliny zaprojektowane specjalnie w celu optymalnego wykorzystania sprężonego powietrza przy jednoczesnym utrzymaniu minimalnego poziomu hałasu. Typowe obszary wykorzystania dyszy to huty szkła, w których panują wysokie temperatury, stalownie, w których stosuje się bardzo duże siły odmuchu, czy przetwórstwo spożywcze, w którym obowiązują rygorystyczne wymagania dotyczące higieny. Siła odmuchu dyszy, wynosząca 9,6 N (2.1 lbs), jest około trzykrotnie większa od siły odmuchu modelu SILVENT 701. Wraz z modelami 701, 705, 710 i 720 produkt tworzy serię 700. W pełni zgodny z wymaganiami przepisów bezpieczeństwa OSHA i wymaganiami Europejskiej Dyrektywy Maszynowej w zakresie ograniczeń poziomu hałasu.
Redukcja hałasu 67%
Oszczędności 38%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła9.6 N2.1 lbs
Zużycie powietrza57 Nm³/h33.5 scfm
Poziom hałasu89 dB(A)
Strumień powietrzaSzeroki
PrzyłączeG 1/2" 1/2"-14 NPT
Typ złączaWewn./żeńskie
Wymiary 23x33 mm 0.91x1.30 inch
MateriałStal nierdzewna
Waga0.054 kg0.119 lbs
Maks. temperatura400 °C752 °F
Maks. ciśnienie robocze1.0 MPa143.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę7 mm9/32 inch
Redukcja hałasu [dB(A)]16 dB(A)67 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]35 Nm³/h38 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)4.17.811.815.319.1
Zużycie powietrza (Nm³/h)29.849.571.590.2106.1
Poziom hałasu (dB(A))83.087.090.893.094.6
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)19.628.437.847.156.0
Zużycie powietrza (scfm)21.129.538.047.154.8
Poziom hałasu (dB(A))84.988.090.291.992.3

Układ i zmiana prędkości strumienia sprężonego powietrza

Jednostki ukł. SI (mm)50100200300400500
Strumień powietrza (ø)95140190235280330
Prędkość (m/s)1169654403633
Jednostki obow. w USA (inch)248121620
Strumień powietrza (ø)3.745.517.489.2511.0212.99
Prędkość (ft/s)381315177131118108

Strumień powietrza

100 (4")
200 (8")
300 (12")
140 (5.51")
190 (7.48")
235 (9.3")