Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent 715 C

SILVENT 715 C: dysza wykonana w całości ze stali nierdzewnej. Ma aerodynamiczne szczeliny zaprojektowane w celu optymalnego wykorzystania sprężonego powietrza przy jednoczesnym utrzymaniu minimalnego poziomu hałasu. Siła odmuchu dyszy, wynosząca 45,0 N (9.9 lbs), jest około piętnastokrotnie większa od siły odmuchu modelu SILVENT 701. Odpowiednia do zastosowań, w których wymaga się, aby strumień powietrza działał z większą siłą w centralnej części przedmiotu, który jest oczyszczany, osuszany, ochładzany, transportowany itp. Dodatkowa, centralna dysza szczelinowa zwiększa prędkość przepływającego powietrza, zwiększając tym samym siłę odmuchu, przy czym strumień powietrza zachowuje przekrój stożkowy, podobny do wytwarzanego przez dyszę SILVENT 710. Wraz z dyszami 707 C i 730 C produkt tworzy serię SILVENT 700 C. W pełni zgodny z wymaganiami przepisów bezpieczeństwa OSHA i wymaganiami Europejskiej Dyrektywy Maszynowej w zakresie ograniczeń poziomu hałasu.
Redukcja hałasu 80%
Oszczędności 42%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła45.0 N9.9 lbs
Zużycie powietrza311 Nm³/h183.0 scfm
Poziom hałasu100 dB(A)
Strumień powietrzaSkoncentrowany
PrzyłączeG 3/4" 3/4"-14 NPT
Typ złączaWewn./żeńskie
Wymiary 41x47 mm 1.61x1.85 inch
MateriałStal nierdzewna
Waga0.220 kg0.485 lbs
Maks. temperatura400 °C752 °F
Maks. ciśnienie robocze1.0 MPa143.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę17 mm11/16 inch
Redukcja hałasu [dB(A)]23 dB(A)80 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]225 Nm³/h42 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)18.135.753.371.288.9
Zużycie powietrza (Nm³/h)142.8257.0364.0476.4587.2
Poziom hałasu (dB(A))92.197.6101.7103.0104.5
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)88.6132.3175.7219.5263.2
Zużycie powietrza (scfm)110.8156.5201.9247.6293.3
Poziom hałasu (dB(A))94.998.1100.3102.1103.5

Układ i zmiana prędkości strumienia sprężonego powietrza

Jednostki ukł. SI (mm)50100200300400500
Strumień powietrza (ø)140200240280325365
Prędkość (m/s)14611867514541
Jednostki obow. w USA (inch)248121620
Strumień powietrza (ø)5.517.879.4511.0212.8014.37
Prędkość (ft/s)479387220167148135

Strumień powietrza

100 (4")
200 (8")
300 (12")
200 (7.87")
240 (9.45")
280 (11")