Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent 720

SILVENT 720: dysza w całości wykonana ze stali nierdzewnej. Ma aerodynamiczne szczeliny zaprojektowane specjalnie w celu optymalnego wykorzystania sprężonego powietrza przy jednoczesnym utrzymaniu minimalnego poziomu hałasu. Siła odmuchu dyszy, wynosząca 68,0 N (15.0 lbs), jest około dwudziestokrotnie większa od siły odmuchu modelu SILVENT 701.Typowe obszary wykorzystania dyszy to huty szkła, w których panują wysokie temperatury pracy, stalownie, w których stosuje się bardzo duże siły odmuchu, czy przetwórstwo spożywcze, w którym obowiązują rygorystyczne wymagania dotyczące higieny. Wraz z modelami 701, 703, 705, i 710 produkt tworzy serię 700. W pełni zgodny z wymaganiami przepisów bezpieczeństwa OSHA i wymaganiami Europejskiej Dyrektywy Maszynowej w zakresie ograniczeń poziomu hałasu.
Redukcja hałasu 78%
Oszczędności 43%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła68.0 N15.0 lbs
Zużycie powietrza420 Nm³/h247.2 scfm
Poziom hałasu104 dB(A)
Strumień powietrzaSzeroki
PrzyłączeG 1" 1"-11 1/2 NPT
Typ złączaWewn./żeńskie
Wymiary 60x52 mm 2.36x2.05 inch
MateriałStal nierdzewna
Waga0.740 kg1.631 lbs
Maks. temperatura400 °C752 °F
Maks. ciśnienie robocze1.0 MPa143.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę20 mm3/4 inch
Redukcja hałasu [dB(A)]22 dB(A)78 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]320 Nm³/h43 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)20.051.782.9114.1145.4
Zużycie powietrza (Nm³/h)182.6343.5500.0650.1804.1
Poziom hałasu (dB(A))96.1101.2105.0107.3109.8
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)111.8239.4266.9346.1425.3
Zużycie powietrza (scfm)143.7210.0274.1340.0405.9
Poziom hałasu (dB(A))97.7101.3104.2106.1107.5

Układ i zmiana prędkości strumienia sprężonego powietrza

Jednostki ukł. SI (mm)50100200300400500
Strumień powietrza (ø)200260315370445485
Prędkość (m/s)13911063484239
Jednostki obow. w USA (inch)248121620
Strumień powietrza (ø)7.8710.2412.4014.5717.5219.09
Prędkość (ft/s)456361207157138128

Strumień powietrza

100 (4")
200 (8")
300 (12")
260 (10.24")
315 (12.4")
370 (14.6")