Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent 730 C

SILVENT 730 C: dysza z aerodynamicznymi szczelinami zaprojektowanymi w celu optymalnego wykorzystania sprężonego powietrza przy jednoczesnym utrzymaniu minimalnego poziomu hałasu. Siła odmuchu dyszy, wynosząca 98,0 N (21.6 lbs), jest około trzydziestokrotnie większa od siły odmuchu modelu SILVENT 701. Przystosowana do aplikacji wymagających, aby strumień powietrza działał z większą siłą w centralnej części przedmiotu poddawanego procesom oczyszczania, osuszania, schładzania czy transportowania. Dodatkowa centralna dysza szczelinowa zwiększa prędkość przepływającego powietrza, zwiększając tym samym siłę odmuchu, przy czym strumień powietrza zachowuje przekrój stożkowy, podobny do wytwarzanego przez dyszę SILVENT 720. Wraz z dyszami 707 C i 715 C produkt należy do serii SILVENT 700 C. W pełni zgodny z wymaganiami przepisów bezpieczeństwa OSHA i wymaganiami Europejskiej Dyrektywy Maszynowej w zakresie ograniczeń poziomu hałasu.
Redukcja hałasu 84%
Oszczędności 45%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła98.0 N21.6 lbs
Zużycie powietrza636 Nm³/h374.3 scfm
Poziom hałasu105 dB(A)
Strumień powietrzaSkoncentrowany
PrzyłączeG 1" 1"-11 1/2 NPT
Typ złączaWewn./żeńskie
Wymiary 60x57 mm 2.36x2.24 inch
MateriałStal nierdzewna
Waga0.696 kg1.534 lbs
Maks. temperatura400 °C752 °F
Maks. ciśnienie robocze1.0 MPa143.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę25 mm1 inch
Redukcja hałasu [dB(A)]26 dB(A)84 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]523 Nm³/h45 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)31.875.3117.9161.9205.3
Zużycie powietrza (Nm³/h)275.6518.5750.0990.61228.3
Poziom hałasu (dB(A))97.3102.5106.3107.7109.1
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)173.2280.3386.7493.8600.9
Zużycie powietrza (scfm)219.2317.3414.6512.6610.6
Poziom hałasu (dB(A))99.9103.0105.1106.8108.1

Układ i zmiana prędkości strumienia sprężonego powietrza

Jednostki ukł. SI (mm)50100200300400500
Strumień powietrza (ø)200260315370445485
Prędkość (m/s)15512672554844
Jednostki obow. w USA (inch)248121620
Strumień powietrza (ø)7.8710.2412.4014.5717.5219.09
Prędkość (ft/s)509413236180157144

Strumień powietrza

100 (4")
200 (8")
300 (12")
260 (10.24")
315 (12.4")
370 (14.6")