Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent MJ4

SILVENT MJ4: mikrodysza ze stali nierdzewnej, w której centralny otwór otoczony jest szczelinami. Dzięki temu możliwe jest wytwarzanie skupionego strumienia powietrza przy jednoczesnym utrzymaniu minimalnego poziomu hałasu i zużycia powietrza. Małe wymiary dyszy pozwalają na montowanie jej w większości typów maszyn. Dysza spełnia wymagania Europejskiej Dyrektywy Maszynowej w zakresie ograniczeń hałasu. Produkt objęty patentem.
Redukcja hałasu 43%
Oszczędności 50%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła0.9 N3.2 oz
Zużycie powietrza4 Nm³/h2.4 scfm
Poziom hałasu76 dB(A)
Strumień powietrzaSkoncentrowany
PrzyłączeM4x0.5
Typ złączaZewn./męskie
WymiaryØ4x16.5 mmØ0.16x0.65 inch
MateriałStal nierdzewna
Waga0.001 kg0.002 lbs
Maks. temperatura400 °C752 °F
Maks. ciśnienie robocze1.0 MPa143.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę2 mm5/64 inch
Redukcja hałasu [dB(A)]8 dB(A)43 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]4 Nm³/h50 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)0.40.71.11.41.8
Zużycie powietrza (Nm³/h)1.43.14.86.48.1
Poziom hałasu (dB(A))66.874.376.680.081.4
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)1.92.73.64.55.4
Zużycie powietrza (scfm)1.21.92.63.33.9
Poziom hałasu (dB(A))70.273.976.478.580.1

Układ i zmiana prędkości strumienia sprężonego powietrza

Jednostki ukł. SI (mm)50100200300400500
Strumień powietrza (ø)1224456588110
Prędkość (m/s)12910457403633
Jednostki obow. w USA (inch)248121620
Strumień powietrza (ø)0.470.941.772.563.464.33
Prędkość (ft/s)423341187131118108

Strumień powietrza

100 (4")
200 (8")
300 (12")
24 (0.94")
45 (1.77")
65 (2.6")

Przykłady zastosowań

Silvent 007-MJ4 - precyzyjny odmuch