Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent MJ5

SILVENT MJ5: mikrodysza ze stali nierdzewnej, w której centralny otwór otoczony jest szczelinami. Dzięki temu możliwe jest wytwarzanie skupionego strumienia powietrza przy jednoczesnym utrzymaniu minimalnego poziomu hałasu i zużycia powietrza. Małe wymiary dyszy pozwalają na montowanie jej w większości typów maszyn. Dysza spełnia wymagania Europejskiej Dyrektywy Maszynowej w zakresie ograniczeń hałasu. Produkt objęty patentem.
Redukcja hałasu 43%
Oszczędności 17%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła1.8 N6.4 oz
Zużycie powietrza10 Nm³/h5.9 scfm
Poziom hałasu79 dB(A)
Strumień powietrzaSkoncentrowany
PrzyłączeM5x0.5
Typ złączaZewn./męskie
WymiaryØ5x17 mmØ0.20x0.67 inch
MateriałStal nierdzewna
Waga0.002 kg0.004 lbs
Maks. temperatura400 °C752 °F
Maks. ciśnienie robocze1.0 MPa143.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę2.5 mm3/32 inch
Redukcja hałasu [dB(A)]8 dB(A)43 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]2 Nm³/h17 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)0.71.52.12.93.6
Zużycie powietrza (Nm³/h)4.57.911.414.818.2
Poziom hałasu (dB(A))72.377.680.784.586.0
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)3.55.37.08.810.5
Zużycie powietrza (scfm)3.44.86.27.69.0
Poziom hałasu (dB(A))74.878.480.882.884.3

Układ i zmiana prędkości strumienia sprężonego powietrza

Jednostki ukł. SI (mm)50100200300400500
Strumień powietrza (ø)13275380106133
Prędkość (m/s)13210558413734
Jednostki obow. w USA (inch)248121620
Strumień powietrza (ø)0.511.062.093.154.175.24
Prędkość (ft/s)433344190135121111

Strumień powietrza

100 (4")
200 (8")
300 (12")
27 (1.06")
53 (2.09")
80 (3.2")