Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent 209 L

SILVENT 209 L należy do nowej generacji opatentowanych dysz Lavala. Jest to udoskonalona wersja modeli z serii Silvent 208 i 209, reprezentująca całkowicie nowy wymiar w technice odmuchu sprężonym powietrzem. Efekt działania dyszy osiągnięto poprzez otoczenie głównego strumienia o prędkości naddźwiękowej osłonną warstwą powietrza, która porusza się równolegle do centralnego strumienia głównego. Od centralnego otworu Lavala rozchodzą się szczeliny i otwory wytwarzające cichy, warstwowy strumień powietrza o dużej sile. Dzięki temu rozwiązaniu osiągnięto optymalne wykorzystanie i nadzwyczajną skuteczność wydmuchiwanego strumienia sprężonego powietrza. Produkt w pełni zgodny z wymaganiami przepisów bezpieczeństwa OSHA i wymaganiami Europejskiej Dyrektywy Maszynowej w zakresie ograniczeń poziomu hałasu.
Redukcja hałasu 69%
Oszczędności 43%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła3.4 N12.0 oz
Zużycie powietrza17 Nm³/h10.0 scfm
Poziom hałasu78 dB(A)
Strumień powietrzaLavala
PrzyłączeG 1/4" 1/4"-18 NPT
Typ złączaZewn./męskie
Wymiary 19x44 mm 0.75x1.73 inch
MateriałCynk
Waga0.049 kg0.108 lbs
Maks. temperatura70 °C158 °F
Maks. ciśnienie robocze1.0 MPa143.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę4 mm5/32 inch
Redukcja hałasu [dB(A)]17 dB(A)69 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]13 Nm³/h43 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)1.42.74.05.36.8
Zużycie powietrza (Nm³/h)8.513.820.126.432.2
Poziom hałasu (dB(A))70.075.578.783.086.0
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)6.910.113.016.320.0
Zużycie powietrza (scfm)6.58.411.013.616.0
Poziom hałasu (dB(A))72.575.878.181.684.3

Układ i zmiana prędkości strumienia sprężonego powietrza

Jednostki ukł. SI (mm)50100200300400500
Strumień powietrza (ø)4065115165215265
Prędkość (m/s)253206110795752
Jednostki obow. w USA (inch)248121620
Strumień powietrza (ø)1.572.564.536.508.4610.43
Prędkość (ft/s)830676361259187171

Strumień powietrza

100 (4")
200 (8")
300 (12")
65 (2.56")
115 (4.53")
165 (6.5")