Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent 412 L

SILVENT 412 L: dysza przeznaczona do wykonywania czynności wymagających dużej siły odmuchu i większego zasięgu strumienia powietrza. Typowe obszary jej zastosowań to m.in. stalownie, papiernie i odlewnie, gdzie stosowana jest do czyszczenia, schładzania, suszenia itp. Produkt w pełni zgodny z wymaganiami przepisów bezpieczeństwa OSHA i wymaganiami Europejskiej Dyrektywy Maszynowej w zakresie ograniczeń poziomu hałasu.
Redukcja hałasu 89%
Oszczędności 57%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła40.8 N9.0 lbs
Zużycie powietrza204 Nm³/h120.1 scfm
Poziom hałasu88 dB(A)
Strumień powietrzaSzeroki
PrzyłączeG 3/4" 3/4"-14 NPT
Typ złączaWewn./żeńskie
WymiaryØ92x66.7 mmØ3.62x2.63 inch
MateriałCynk
Waga0.936 kg2.064 lbs
Maks. temperatura70 °C158 °F
Maks. ciśnienie robocze1.0 MPa143.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę16 mm5/8 inch
Redukcja hałasu [dB(A)]34 dB(A)89 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]270 Nm³/h57 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)16.331.748.560.474.2
Zużycie powietrza (Nm³/h)97.7167.8236.8313.2386.9
Poziom hałasu (dB(A))80.886.389.593.896.8
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)80.2118.5158.1185.8218.1
Zużycie powietrza (scfm)75.1101.9129.5161.0192.1
Poziom hałasu (dB(A))83.786.688.892.294.9

Układ i zmiana prędkości strumienia sprężonego powietrza

Jednostki ukł. SI (mm)50100200300400500
Strumień powietrza (ø)127165245325405485
Prędkość (m/s)253203104775550
Jednostki obow. w USA (inch)248121620
Strumień powietrza (ø)5.006.509.6512.8015.9419.09
Prędkość (ft/s)830666341253180164

Strumień powietrza

100 (4")
200 (8")
300 (12")
165 (6.5")
245 (9.65")
325 (12.8")