Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent 475 L

SILVENT 475 L: dysza toroidalna z podwójnym pierścieniem dysz to unikalne rozwiązanie. Zastosowanie dwóch różnych strumieni powietrza pozwala osiągać najlepszą efektywność. Każdy z pierścieni spełnia określoną funkcję. Zadaniem pierścienia zewnętrznego jest wstępne oczyszczenie i przygotowanie czyszczonej powierzchni przed poddaniem jej działaniu pierścienia wewnętrznego, który dokładnie czyści lub osusza. Układ taki został opracowany dla celów czyszczenia lub osuszania m.in. przewodów, rur, profili i węży przeprowadzanych przez dyszę z dużą prędkością lub w przypadku, gdy czynności czyszczenia i osuszania wymagają zastosowania dużej siły odmuchu. Dysza wytwarza strumień powietrza obejmujący pełne 360°, również w miejscu otwarcia pierścienia, na które skierowane są dodatkowe silne dysze ustawione pod optymalnym kątem. Dysza SILVENT 475 L umożliwia wygodne przeprowadzanie przez jej otwór przedmiotów o średnicy od 100 mm do 205 mm (4” – 8,1”). Zaopatrzona jest w występy montażowe, które umożliwiają łatwe i bezpieczne jej mocowanie. Produkt w pełni zgodny z wymaganiami przepisów bezpieczeństwa OSHA i wymaganiami Europejskiej Dyrektywy Maszynowej w zakresie ograniczeń poziomu hałasu.
Redukcja hałasu 85%
Oszczędności 18%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła148.9 N32.9 lbs
Zużycie powietrza948 Nm³/h558.0 scfm
Poziom hałasu104 dB(A)
Strumień powietrzaSpecjalny
PrzyłączeG 3/4" 3/4"-14 NPT
Typ złączaWewn./żeńskie
Wymiary365x336x78 mm14.37x13.23x3.07 inch
MateriałCynk & Aluminium
Waga2.440 kg5.379 lbs
Maks. temperatura70 °C158 °F
Maks. ciśnienie robocze1.0 MPa143.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę25 mm1 inch
Redukcja hałasu [dB(A)]27 dB(A)85 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]211 Nm³/h18 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)71.1138.2207.6274.7345.8
Zużycie powietrza (Nm³/h)474.0794.71152.11502.41842.7
Poziom hałasu (dB(A))89.296.1100.4103.6105.1
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)350.0516.6676.5844.91016.4
Zużycie powietrza (scfm)364.4482.5630.0772.3914.7
Poziom hałasu (dB(A))92.496.599.6101.8103.1