Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent 715 LA

SILVENT 715 LA: dysza Lavala z regulacją. Ustawienie dyszy może być regulowane w zakresie 30° odchylenia od położenia centralnego, dzięki czemu można precyzyjnie dostosować kąt odmuchu do konkretnych zastosowań. Konstrukcja dyszy umożliwia maksymalnie wydajne wykorzystanie sprężonego powietrza i wprowadza nowy rozdział w technologii odmuchu. Poruszający się z prędkością naddźwiękową główny strumień powietrza wytworzony jest przez dyszę Lavala i otoczony jest osłonną warstwą powietrza poruszającą się równolegle do strumienia głównego, co umożliwia przekształcenie całej energii sprężonego powietrza na energię kinetyczną, zamykając jednocześnie strumień główny, który dzięki temu nie rozszerza się ani nie zwalnia w kontakcie z powietrzem zewnętrznym. Osłonna warstwa powietrza zapobiega również powstawaniu turbulencji i zapewnia niski poziom hałasu. Dysza spełnia normy bezpieczeństwa OSHA oraz Europejskiej Dyrektywy Maszynowej, co do poziomu hałasu. Rozwiązanie chronione patentem.
Redukcja hałasu 75%
Oszczędności 48%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła54.0 N11.9 lbs
Zużycie powietrza312 Nm³/h183.6 scfm
Poziom hałasu104 dB(A)
Strumień powietrzaLavala
PrzyłączeG 3/4" 3/4"-14 NPT
Typ złączaWewn./żeńskie
Wymiary 50x84 mm 1.97x3.31 inch
MateriałStal nierdzewna
Waga0.883 kg1.947 lbs
Maks. temperatura400 °C752 °F
Maks. ciśnienie robocze1.0 MPa143.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę18 mm23/32 inch
Redukcja hałasu [dB(A)]20 dB(A)75 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]287 Nm³/h48 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)24.447.373.598.0115.1
Zużycie powietrza (Nm³/h)165.5284.8412.8535.0654.8
Poziom hałasu (dB(A))97.9103.4107.7111.2112.7
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)121.9179.3236.3293.6351.0
Zużycie powietrza (scfm)126.0176.7227.0277.7328.3
Poziom hałasu (dB(A))100.7104.5107.2109.4111.1

Układ i zmiana prędkości strumienia sprężonego powietrza

Jednostki ukł. SI (mm)50100200300400500
Strumień powietrza (ø)140200240280325365
Prędkość (m/s)2962511431037467
Jednostki obow. w USA (inch)248121620
Strumień powietrza (ø)5.517.879.4511.0212.8014.37
Prędkość (ft/s)971823469338243220

Strumień powietrza

100 (4")
200 (8")
300 (12")
200 (7.87")
240 (9.45")
280 (11")