Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent 804

SILVENT 804 to energooszczędna dysza Lavala będąca częścią nowej linii urządzeń "SILVENT SOFT™”. Dysza jest pokryta gumą EPDM, co pozwala znacznie ograniczyć ryzyko powstania zarysowań na powierzchni narzędzi. Opatentowana przez Silvent technologia Lavala oferuje wyjątkowe połączenie ochrony przed zarysowaniam i wysokiej siły odmuchu, którą osiągnieto poprzez otoczenie centralnej strugi powietrza poruszającego się z prędkością naddźwiękową ochronnym strumieniem równoleglym do strumienia centralnego. SILVENT SOFT 804 to idealne narzędzie w przemyśle, w którym niedopuszczalne jest uszkodzenie sprzętu podczas odmuchu sprężonym powietrzem. Dysza jest w pełni zgodna z Dyrektywą Maszynową UE w zakresie poziomu hałasu i spełnia normy bezpieczeństwa OSHA. Technologia objęta patentem.
Redukcja hałasu 71%
Oszczędności 41%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła12.0 N2.6 lbs
Zużycie powietrza70.0 Nm³/h41.2 scfm
Poziom hałasu90 dB(A)
Strumień powietrzaLavala
PrzyłączeG 3/8" 3/8"-18 NPT
Typ złączaWewn./żeńskie
WymiaryØ28 x 35 mmØ1.10 x 1.38 inch
MateriałEPDM
Waga0.027 kg0.060 lbs
Maks. temperatura70 °C158 °F
Maks. ciśnienie robocze1.0 MPa143.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę8 mm5/16 inch
Redukcja hałasu [dB(A)]18 dB(A)71 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]48 Nm³/h41 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)4.89.715.019.524.5
Zużycie powietrza (Nm³/h)35.258.981.8105.0127.8
Poziom hałasu (dB(A))82.288.292.395.497.5
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)21.935.348.760.772.4
Zużycie powietrza (scfm)25.935.445.454.564.2
Poziom hałasu (dB(A))85.189.292.594.696.5

Układ i zmiana prędkości strumienia sprężonego powietrza

Jednostki ukł. SI (mm)50100200300400500
Strumień powietrza (ø)82108162215268321
Prędkość (m/s)249199101785651
Jednostki obow. w USA (inch)248121620
Strumień powietrza (ø)3.204.216.328.3910.4512.52
Prędkość (ft/s)817653331256184167

Strumień powietrza

100 (4")
200 (8")
300 (12")
108 (4.21")
162 (6.32")
215 (8.4")