Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent 780 LA

SILVENT 780 LA to regulowana dysza Lavala ze stali nierdzewnej generująca odmuch o ogromnej sile. Dzięki zastosowaniu całkowicie nowej technologii odmuchu, sprężone powietrze wykorzystane jest w sposób optymalny - centralna struga, która porusza się z prędkością naddźwiękową otoczona jest równoległym strumieniem powietrza osłaniającego strugę główną wytworzoną przez dyszę Lavala. Konstrukcja dyszy zapobiega rozproszeniu strumienia na boki, dzięki czemu cała energia powietrza sprężonego zamieniona jest na energię kinetyczną. Regulacja dyszy pozwala na wychylenie kąta odmuchu do 30° od linii centralnej. Dzięki temu czas instalacji i regulacji ulega znacznemu skróceniu. Technologia jest objęta patentem i spełnia wszystkie przepisy bezpieczeństwa OSHA.
Redukcja hałasu 75%
Oszczędności 35%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła270.0 N59.6 lbs
Zużycie powietrza1750 Nm³/h1030.0 scfm
Poziom hałasu119 dB(A)
Strumień powietrzaLavala
PrzyłączeG 1 1/2" 1 1/2"-11 1/2 NPT
Typ złączaWewn./żeńskie
Wymiary 110x152 mm 4.33x5.98 inch
MateriałStal nierdzewna
Waga3.484 kg7.681 lbs
Maks. temperatura400 °C752 °F
Maks. ciśnienie robocze1.0 MPa143.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę38 mm1 ½ inch
Redukcja hałasu [dB(A)]20 dB(A)75 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]927 Nm³/h35 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)130230320420520
Zużycie powietrza (Nm³/h)9501550215027503350
Poziom hałasu (dB(A))111117.5120122123.5
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)604836105212711490
Zużycie powietrza (scfm)706913119014431702
Poziom hałasu (dB(A))115117.7119.5120.8122.1

Układ i zmiana prędkości strumienia sprężonego powietrza

Jednostki ukł. SI (mm)50100200300400500
Strumień powietrza (ø)160220260300345385
Prędkość (m/s)3062611531138477
Jednostki obow. w USA (inch)248121620
Strumień powietrza (ø)6.308.6610.2411.8113.5815.16
Prędkość (ft/s)1004856502371276253

Strumień powietrza

100 (4")
200 (8")
300 (12")
220 (8.66")
260 (10.24")
300 (11.8")