Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent 703 L

SILVENT 703 L to dysza Lavala ze stali nierdzewnej. Dzięki zastosowaniu całkowicie nowej technologii odmuchu, sprężone powietrze wykorzystane jest w sposób optymalny - centralna struga, która porusza się z prędkością naddźwiękową otoczona jest równoległym strumieniem powietrza osłaniającego wytworzoną przez dyszę Lavala strugę główną, co zapobiega rozproszeniu strumienia na boki. Równoległy strumień ochronny nie spowalnia strugi centralnej, dzięki czemu cała energia sprężonego powietrza zamieniona jest na energię kinetyczną, a do tego zapobiega powstaniu zawirowań powietrza redukując przy tym poziom hałasu. Technologia jest objęta patentem i spełnia wszystkie normy Dyrektywy Maszynowej w zakresie hałasu oraz przepisy bezpieczeństwa OSHA.
Redukcja hałasu 69%
Oszczędności 49%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła10.6 N2.3 lbs
Zużycie powietrza60.0 Nm³/h35.3 scfm
Poziom hałasu91 dB(A)
Strumień powietrzaLavala
PrzyłączeG 1/2" 1/2"-14 NPT
Typ złączaWewn./żeńskie
Wymiary 23x33 mm 0.91x1.30 inch
MateriałStal nierdzewna
Waga0.050 kg0.110 lbs
Maks. temperatura400 °C752 °F
Maks. ciśnienie robocze1.0 MPa143.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę8 mm5/16 inch
Redukcja hałasu [dB(A)]17 dB(A)69 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]58 Nm³/h49 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)4.38.213.0217.221.7
Zużycie powietrza (Nm³/h)27.048.370.193.0114.9
Poziom hałasu (dB(A))87.890.092.895.297.2
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)20.831.842.753.064.2
Zużycie powietrza (scfm)21.230.240.148.657.6
Poziom hałasu (dB(A))88.590.892.293.895.6

Układ i zmiana prędkości strumienia sprężonego powietrza

Jednostki ukł. SI (mm)50100200300400500
Strumień powietrza (ø)95140190235280330
Prędkość (m/s)251201101745348
Jednostki obow. w USA (inch)248121620
Strumień powietrza (ø)3.745.517.489.2511.0212.99
Prędkość (ft/s)823659331243173157

Strumień powietrza

100 (4")
200 (8")
300 (12")
140 (5.51")
190 (7.48")
235 (9.3")