Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent 500-MJ5

SILVENT 500-MJ5: przeznaczony do zastosowań, gdzie wymagana siła odmuchu powinna być mniejsza niż wytwarzana przez model 500-Z. Siła odmuchu pistoletu: 1.8 N (6,4 ozf).
Redukcja hałasu 43%
Oszczędności 17%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła1.8 N6.4 oz
Zużycie powietrza10 Nm³/h5.9 scfm
Poziom hałasu79 dB(A)
Strumień powietrzaSkoncentrowany
PrzyłączeG 1/4" 1/4"-18 NPT
Typ złączaWewn./żeńskie
MateriałStal nierdzewna
Waga0.143 kg0.315 lbs
Maks. temperatura70 °C158 °F
Maks. ciśnienie robocze0.7 MPa100.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę2.5 mm3/32 inch
Redukcja hałasu [dB(A)]8 dB(A)43 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]2 Nm³/h17 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)0.71.52.12.93.6
Zużycie powietrza (Nm³/h)4.57.911.414.818.2
Poziom hałasu (dB(A))72.377.680.784.586.0
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)3.55.37.08.810.5
Zużycie powietrza (scfm)3.44.86.27.69.0
Poziom hałasu (dB(A))74.878.480.882.884.3

Uchwyt

Bez wysiłku mięśni
Mechanizm spustu wymaga nacisku o sile jedynie 7 N (24,7 ozf), co oznacza, że z pistoletu można korzystać często bez ryzyka nadmiernego obciążenia mięśni. Przeciętna siła nacisku palców u mężczyzn to 96 N (339 ozf), natomiast u kobiet 81 N (286 ozf). Przy nacisku o sile poniżej 10% maksymalnej możliwej siły nacisku, nie istnieje ryzyko nadwyrężenia mięśni.

Ergonomia i precyzja
Połączenie ergonomicznego uchwytu i krótkiego języka spustowego na jeden lub dwa palce zapewnia bardzo pewny chwyt, dzięki czemu pistolet ustawia się z wyczuciem i precyzją. Ergonomiczny kształt uchwytu powoduje, że po wzięciu pistoletu do ręki ustawia się on w pozycji optymalnej do odmuchiwania, bez potrzeby skręcania ręki w nadgarstku.

Spust
Nasze bezpieczne pistolety są wyposażone w krótki język spustowy aby zapewnić najbardziej ergonomiczny chwyt. W razie potrzeby mogą też być wyposażone w przedłużony spustowy.