Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent BG-500

SILVENT BG-500: z uchwytem od modelu 500. Brak możliwości ustawienia uchwytu i naczynia zbierającego w jednej płaszczyźnie. Pozostałe parametry pracy: patrz model BG-007.
Redukcja hałasu 71%
Oszczędności 87%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła1.0 N3.5 oz
Zużycie powietrza4.4 Nm³/h2.6 scfm
Poziom hałasu77 dB(A)
Strumień powietrzaSpecjalny
PrzyłączeG 1/4" 1/4"-18 NPT
Typ złączaWewn./żeńskie
MateriałStal nierdzewna
Waga0.235 kg0.518 lbs
Maks. temperatura70 °C158 °F
Maks. ciśnienie robocze0.7 MPa100.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę4 mm5/32 inch
Redukcja hałasu [dB(A)]18 dB(A)71 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]26 Nm³/h87 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)0.40.81.21.62.0
Zużycie powietrza (Nm³/h)1.43.15.27.29.1
Poziom hałasu (dB(A))66.274.378.982.785.4
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)2.03.03.94.95.9
Zużycie powietrza (scfm)1.11.92.83.74.5
Poziom hałasu (dB(A))68.874.678.781.283.7

Uchwyt

Bez wysiłku mięśni
Mechanizm spustu wymaga nacisku o sile jedynie 7 N (24,7 ozf), co oznacza, że z pistoletu można korzystać często bez ryzyka nadmiernego obciążenia mięśni. Przeciętna siła nacisku palców u mężczyzn to 96 N (339 ozf), natomiast u kobiet 81 N (286 ozf). Przy nacisku o sile poniżej 10% maksymalnej możliwej siły nacisku, nie istnieje ryzyko nadwyrężenia mięśni.

Ergonomia i precyzja
Połączenie ergonomicznego uchwytu i krótkiego języka spustowego na jeden lub dwa palce zapewnia bardzo pewny chwyt, dzięki czemu pistolet ustawia się z wyczuciem i precyzją. Ergonomiczny kształt uchwytu powoduje, że po wzięciu pistoletu do ręki ustawia się on w pozycji optymalnej do odmuchiwania, bez potrzeby skręcania ręki w nadgarstku.

Spust
Nasze bezpieczne pistolety są wyposażone w krótki język spustowy aby zapewnić najbardziej ergonomiczny chwyt. W razie potrzeby mogą też być wyposażone w przedłużony spustowy.