Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent Pro One

Pro One to solidne narzędzie ręczne przeznaczone do profesjonalnych zastosowań przemysłowych. Pistolet odmuchowy jest wyposażony w specjalnie zaprojektowaną, opatentowaną dyszę ze stali nierdzewnej. Zapewnia ona skuteczną siłę odmuchu i niski poziom hałasu. Dysza tworzy skoncentrowany strumień powietrza, co zmniejsza turbulencje, umożliwiając w ten sposób bardziej ukierunkowaną, skuteczną siłę odmuchu. Ten model to lekka, niewielka konstrukcja. Ergonomiczny uchwyt umożliwia wiele różnych chwytów, co ułatwia pracę i zmniejsza ryzyko urazu z powodu powtarzających się nadwyrężeń.
Redukcja hałasu 69%
Oszczędności 53%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła2.8 N9.9 oz
Zużycie powietrza14 Nm³/h8.2 scfm
Poziom hałasu78 dB(A)
Strumień powietrzaLavala
Przyłącze1/4" 1/4"
Typ złączaWewn./żeńskie
MateriałStal nierdzewna
Waga0.1450 kg0.320 lbs
Maks. temperatura70 °C158 °F
Maks. ciśnienie robocze0.7 MPa100.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę4 mm5/32 inch
Redukcja hałasu [dB(A)]17 dB(A)69 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]16 Nm³/h53 %

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)1.22.33.44.55.6
Zużycie powietrza (Nm³/h)8.012.016.020.024.0
Poziom hałasu (dB(A))7276798284
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)5.78.511.214.016.8
Zużycie powietrza (scfm)5.26.88.410.011.6
Poziom hałasu (dB(A))7476788082