Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent 378

SILVENT 378: mocny i wytrzymały nóż powietrzny, składający się z ośmiu dysz 973 zamocowanych na specjalnie zaprojektowanym kolektorze. Nóż wykonany w całości ze stali nierdzewnej, dzięki czemu sprawdza się w nawet najbardziej wymagających warunkach, np. w obecności agresywnych substancji chemicznych czy w wysokich temperaturach pracy. Spełnia również rygorystyczne wymogi obowiązujące w przetwórstwie spożywczym. W odległości 150 mm (6") od dysz noża strumień powietrza osiąga szerokość 595 mm (23,43"). Siła odmuchu: 76,0 N (16,8 lbs). Produkt w pełni zgodny z wymaganiami przepisów bezpieczeństwa OSHA i wymaganiami Europejskiej Dyrektywy Maszynowej w zakresie ograniczeń poziomu hałasu.
Redukcja hałasu 88%
Oszczędności 37%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła76.0 N16.8 lbs
Zużycie powietrza464 Nm³/h273.1 scfm
Poziom hałasu95 dB(A)
Strumień powietrzaPłaski
PrzyłączeG 1" 1"-11 1/2 NPT
Typ złączaWewn./żeńskie
Wymiary529x40x110 mm20.82x1.57x4.33 inch
MateriałStal nierdzewna
Waga2.865 kg6.316 lbs
Maks. temperatura400 °C752 °F
Maks. ciśnienie robocze1.0 MPa143.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę20 mm3/4 inch
Redukcja hałasu [dB(A)]31 dB(A)88 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]276 Nm³/h37 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)32.063.291.6121.4151.1
Zużycie powietrza (Nm³/h)233.6392.0543.2697.4851.7
Poziom hałasu (dB(A))85.793.096.699.5101.6
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)157.6231.2304.0377.6451.2
Zużycie powietrza (scfm)175.2238.4301.6364.8428.8
Poziom hałasu (dB(A))89.293.296.098.2100.0

Układ i zmiana prędkości strumienia sprężonego powietrza

Jednostki ukł. SI (mm)50100200300400500
Strumień powietrza (szerokość)555575615655695735
Strumień powietrza (wysokość)4060100140180220
Prędkość (m/s)12210258413734
Jednostki obow. w USA (inch)248121620
Strumień powietrza (szerokość)21.8522.6424.2125.7927.3628.94
Strumień powietrza (wysokość)1.572.363.945.517.098.66
Prędkość (ft/s)400334190135121112

Strumień powietrza

100 (4")
200 (8")
300 (12")
575 (22.64")
615 (24.21")
655 (25.8")