Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent 396

SILVENT 396: nóż powietrzny składający się z sześciu płaskich dysz 920A zamocowanych na specjalnie zaprojektowanym aluminiowym kolektorze. Zakres zastosowań przemysłowych tego noża jest szeroki i obejmuje chłodzenie wałków, suszenie tytoniu, rozprowadzanie farb proszkowych, zdmuchiwanie emulsji i wiele innych. W odległości 150 mm (6") od dysz noża strumień powietrza osiąga szerokość 370 mm (14,57"). Siła odmuchu: 33,0 N (7,3 lbs). Produkt w pełni zgodny z wymaganiami przepisów bezpieczeństwa OSHA i wymaganiami Europejskiej Dyrektywy Maszynowej w zakresie ograniczeń poziomu hałasu.
Redukcja hałasu 85%
Oszczędności 32%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła33.0 N7.3 lbs
Zużycie powietrza180 Nm³/h105.9 scfm
Poziom hałasu89 dB(A)
Strumień powietrzaPłaski
PrzyłączeG 3/8" 3/8"-18 NPT
Typ złączaWewn./żeńskie
Wymiary297x23x95 mm11.69x0.90x3.74 inch
MateriałCynk
Waga1.005 kg2.216 lbs
Maks. temperatura70 °C158 °F
Maks. ciśnienie robocze1.0 MPa143.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę12 mm1/2 inch
Redukcja hałasu [dB(A)]27 dB(A)85 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]86 Nm³/h32 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)16.526.439.249.869.3
Zużycie powietrza (Nm³/h)75.0150.0225.0300.0375.0
Poziom hałasu (dB(A))79.886.991.194.496.2
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)69.899.7126.5153.6184.5
Zużycie powietrza (scfm)61.692.1121.4152.1182.9
Poziom hałasu (dB(A))83.387.590.492.794.6

Układ i zmiana prędkości strumienia sprężonego powietrza

Jednostki ukł. SI (mm)50100200300400500
Strumień powietrza (szerokość)330350390430470510
Strumień powietrza (wysokość)4060100140180220
Prędkość (m/s)12210258413734
Jednostki obow. w USA (inch)248121620
Strumień powietrza (szerokość)12.9913.7615.3516.9318.5020.08
Strumień powietrza (wysokość)1.572.363.945.517.098.66
Prędkość (ft/s)400334190135121112

Strumień powietrza

100 (4")
200 (8")
300 (12")
350 (13.76")
390 (15.35")
430 (16.9")