Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent 306 L

SILVENT 306 L, składająca się z sześciu dysz 209 L, wykorzystywana jest jako kurtyna powietrzna obejmująca szeroką powierzchnię. Typowe obszary jej zastosowań to m.in. czyszczenie powietrzem, czyszczenie arkuszy sklejek, taśm przenośnika czy suszenie farb. Mogą też pełnić funkcję kurtyn powietrznych w drzwiach i wejściach do budynków. Możliwe jest zamówienie dyszy o nietypowych rozmiarach. SILVENT 306 L wytwarza stożek powietrza osiągający szerokość 340 mm (13,39”) w odległości 150 mm (6”) od dysz. Produkt w pełni zgodny z wymaganiami przepisów bezpieczeństwa OSHA i wymaganiami Europejskiej Dyrektywy Maszynowej w zakresie ograniczeń poziomu hałasu.
Redukcja hałasu 85%
Oszczędności 45%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła20.4 N4.5 lbs
Zużycie powietrza102 Nm³/h60.0 scfm
Poziom hałasu85 dB(A)
Strumień powietrzaPłaski
PrzyłączeG 3/8" 3/8"-18 NPT
Typ złączaWewn./żeńskie
Wymiary297x23x61.7 mm11.69x0.90x2.43 inch
MateriałCynk
Waga0.608 kg1.340 lbs
Maks. temperatura70 °C158 °F
Maks. ciśnienie robocze1.0 MPa143.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę10 mm3/8 inch
Redukcja hałasu [dB(A)]27 dB(A)85 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]83 Nm³/h45 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)8.316.224.332.440.7
Zużycie powietrza (Nm³/h)54.789.3123.0156.7200.3
Poziom hałasu (dB(A))78.883.386.590.893.8
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)40.960.679.299.7119.6
Zużycie powietrza (scfm)42.154.267.380.699.4
Poziom hałasu (dB(A))81.683.685.889.292.0

Układ i zmiana prędkości strumienia sprężonego powietrza

Jednostki ukł. SI (mm)50100200300400500
Strumień powietrza (szerokość)290315365415470524
Strumień powietrza (wysokość)4065115165220275
Prędkość (m/s)253206110795752
Jednostki obow. w USA (inch)248121620
Strumień powietrza (szerokość)11.4212.4014.3716.3418-5020.63
Strumień powietrza (wysokość)1.572.564.536.508.6610.83
Prędkość (ft/s)830676361259187171

Strumień powietrza

100 (4")
200 (8")
300 (12")
315 (12.4")
365 (14.37")
415 (16.3")