Kontakt z nami:
+46 33-23 79 00
Nasi sprzedawcy pomogą Ci w sprawach dotyczących zamówienia i pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7:00 do 16:00.

Silvent 310 Z+

SILVENT 310 Z+ to energooszczędny modularny nóż powietrzny generujący strumień odmuchowy o ogromnej sile przy jednoczesnym zachowaniu wyjątkowo niskiego poziomu hałasu. Dzięki specjalnej aerodynamicznej konstrukcji każdego kanału przelotowego dyszy obszar odmuchu jest optymalny. Modularna konstrukcja SILVENT 310 Z+ pozwala łączyć poszczególne dysze aż do osiągnięcia wymaganej długości noża (zob. SILVENT A 12 w rozdz. Akcesoria). Urządzenie jest w pełni zgodne z Dyrektywą Maszynową UE w zakresie poziomu hałasu i spełnia normy bezpieczeństwa OSHA. Technologia objęta patentem.
Redukcja hałasu 84%
Oszczędności 43%

Specyfikacje

Jednostki ukł. SI Jednostki obow. w USA  
Siła30.0 N6.6 lbs
Zużycie powietrza152.0 Nm³/h89.5 scfm
Poziom hałasu90 dB(A)
Strumień powietrzaPłaski
PrzyłączeG 1/2" 1/2"-14 NPT
Typ złączaWewn./żeńskie
Wymiary153x28x80 mm6.02x1.10x3.15 inch
MateriałZytel
Maks. temperatura180 °C356 °F
Maks. ciśnienie robocze1.0 MPa143.0 psi

Korzyści

Zastępuje otwartą rurkę12 mm1/2 inch
Redukcja hałasu [dB(A)]26 dB(A)84 %
Oszczędności powietrza/kosztów [Nm³/h]114 Nm³/h43 %
Spełnia postanowienia Dyrektywy Maszynowej UETak

Właściwości odmuchu w zależności od ciśnienia

Jednostki ukł. SI (kPa)2004006008001000
Siła (N)13.424.836.247.659.0
Zużycie powietrza (Nm³/h)80128176224272
Poziom hałasu (dB(A))8187.591.193.394.7
Jednostki obow. w USA (psi)406080100120
Siła (oz)6088116144172
Zużycie powietrza (scfm)567696116136
Poziom hałasu (dB(A))8386.889.691.793.5

Układ i zmiana prędkości strumienia sprężonego powietrza

Jednostki ukł. SI (mm)50100200300400500
Strumień powietrza (szerokość)172192232272312352
Strumień powietrza (wysokość)4565105145185225
Prędkość (m/s)12610560423734
Jednostki obow. w USA (inch)248121620
Strumień powietrza (szerokość)6.777.569.1310.7112.2813.86
Strumień powietrza (wysokość)1.772.564.135.717.288.86
Prędkość (ft/s)413344197128121112

Strumień powietrza

100 (4")
200 (8")
300 (12")
192 (7.56")
232 (9.13")
272 (10.7")